Castorama gazetka

Bogactwo i różnorodność produktów Castorama gazetka– to zasługa znanych polskich i zagranicznych producentów. Majsterkowanie w domu zaczyna się od komunikacji, więc uzasadniona jest popularność działu kanalizacji i hydrauliki. Podgrzewacze wody, bojlery i piece straciły groźne rozmiary. Teraz są to kompaktowe i wielofunkcyjne urządzenia, które znajdują się głównie na ścianie i mogą być bardzo dopasowane do wnętrza. Meble i urządzenia hydrosanitarne do łazienek wyróżniają się prostotą rozwiązań projektowych, stylistyka jest skierowana na sprawnosć, a wystrój zapomniał o swojej dawnej dekoracyjności. Uwaga jest skoncentrowana na jakość materiału, wszystkie powierzchnie cieszą oko błyszczącym połyskiem, przerywanym jedynie skromnym metalicznym odblaskiem urządzeń. Ergonomia miejsca jest organizowana za pomocą odpowiednich akcesoriów i gadżetów, w pomieszczeniu zawsze jest miejsce na grzejniki, ekrany, suszarki, otwarte półki i lustra.

Główne rozdziały katalogu

Kuchnia – centrum aktywności rodzinnej i najbardziej popularne miejsce w domu. Meble powinny być wygodne dla gotowania, dla dzieci, plątających się pod nogami i, co najważniejsze, aby moć bez pośpiechu zjeść rodzinny obiad czy kolację z gośćmi. W hipermarkecie można znaleźć stylowe zestawy mebli, okapy z potężnymi systemami filtrowania i oczyszczania, zlewozmywaki z metalu i granitu, zawory, kabiny prysznicowe, akcesoria do suszenia naczyń oraz montażu elementów modułowych.

Urządzenia elektryczne to nie tylko skomplikowane żyrandole, lampy stołowe, kable i przedłużacze. Pomieszczenia mieszkalne teraz wypełnione są urządzeniami, które są cześcią tradycyjnego pojęcia “inteligentnego domu”. Gazetka Castorama oferuje czujniki dymu, urządzenia do zdalnej komunikacji, wymyślne systemy CCTV, domofony, bezprzewodowe urządzenia dla połączeń polifonicznych, różne liczniki.

Wybór dekoracyjnych materiałów wykończeniowych ma być odpowiedni. Ważne jest, aby nie przesadzić w dążeniu do oryginalności i nie stworzyć wnętrza z chaotycznymi teksturami i kolorami. Konsultanci pomogą wybrać wzajemnie się uzupełniające tapety, rolety, zasłony, farby sufitowe i emulsje. Aby jakość powierzchni dekoracyjnych była doskonała, należy zwrócić uwagę na zgodność pianek montażowych, podkładów, powłok i uszczelniaczy.

Technologia remontu nie wymaga już znacznego wysiłku fizycznego,;czas i koszty zostały zredukowane do minimum. Już istnieją profesjonalne narzędzia do radzenia sobie z pracą niemal samodzielnie, trzeba tylko poprowadzić narzędzia i nimi pokierować. Każdy majster zawsze potrzebuje wyrzynarki, wiertarki, przekłuwacza i piły tarczowej. Jeżeli nie satysfakcjonuje kogoś artystyczny wygląd danego mieszkania , istnieje możliwość kupna narzędzi do szlifowania i wiercenia  i stworzenia niestandardowej kombinacji modułowej.

Projektowanie wnętrz potrzebuje produktów z drewna, lub, co najmniej, bardzo udanych substytów. Są one używane do dekoracji drzwi,  otworów okiennych i drzwiowych, schodów spiralnych, paneli ściennych i sufitowych. Duża powierzchnia hipermarketu przeznaczona jest na materiały budowlanych. W sprzedaży zawsze jest cegła, płyty gipsokartonowe, przęt montażu rynien, systemy odwadniające, podwieszane sufity, opalane drewnem piece i kominki.

Ogólnie asortyment gazetki Castorama obejmuje ponad 50 000 produktów, dzięki którym można bezpiecznie przystąpić do budowy domów jednorodzinnych, renowacji ”rodzinnego gniazda”, aranżacji nowego mieszkania. Jeśli zniechęcają kogoś planytak szerokiej  transformacji – można zacząć od drobnych zmian: dodać lampki LED do szafek kuchennych, wyłożyć podłogę w korytarzu płytkami dekoracyjnymi, zamienić tapety, powiesić nowe zasłony.